Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Artykuły ogrodowe

Filtry

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 

Filtry

Filtry

Filtry do bomb basenowych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich instalacja i wymiana były intuicyjne. Są niezbędne, aby zachować czystość wody przez cały sezon letni. Zapewniają oczyszczenie i ponowny powrót wody do basenu. Zgodnie z rekomendacją producenta powinny być wymieniane co około 2 tygodnie i jednocześnie przepłukiwane co 2 dni, co pozwoli zachować im drożność i efektywność przez cały okres eksploatacji. Oferujemy filtry papierowe do basenu kompatybilne z basenami Intex i Bestway. Filtry o określonej specyfikacji z pewnością usprawnią pracę pompy i umożliwią ciągłe korzystanie z jej potencjału. W ofercie mamy zarówno pojedyncze filtry standardowe, o właściwościach antybakteryjnych, jak i zestawy. Filtry pakowane po 2 sztuki, 3, 6 i 12 sztuk umożliwią kąpiele w sezonie letnim bez przerw i w wodzie pozbawionej zanieczyszczeń. Oprócz filtrów do zaoferowania mamy również specjalne kulki polysphere do pompy piaskowej Bestway, które są alternatywą do tradycyjnie stosowanego piasku kwarcowego.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność

Tanie i skuteczne filtry papierowe do basenu

Konieczność wymiany filtrów papierowych do pomp basenowych jest niepodważalna. Wykonane z delikatnego tworzywa zużywają się w ciągu 14 dni. Ich skuteczność jest satysfakcjonująca. W sposób prawidłowy oczyszczają wodę z zanieczyszczeń, zapewniając komfort i wygodę użytkowania basenu. Ponadto filtry papierowe są dość tanie i intuicyjne w instalacji, co przekłada się na częsty wybór pomp wyposażonych w tego typu system filtrujący. Z uwagi na częstą wymianę z pewnością polecane są do basenów o mniejszej pojemności. Im bardziej pojemny zbiornik, tym większe prawdopodobieństwo szybszego zużycia się filtra papierowego. Ważnym czynnikiem wpływającym na żywotność filtra i satysfakcję z jego użytkowania jest utrzymanie wyposażenia w czystości. Zanieczyszczony filtr nie spełni swojej funkcji i nie poradzi sobie z odseparowaniem zanieczyszczeń. Brudna woda to korzystne środowisko dla rozwoju drobnoustrojów i bakterii. W połączeniu z wysokimi temperaturami zanieczyszczenia będą się mnożyć, co potęguje zmętnienie wody i jej nieprzyjemny zapach.
 

Wymienne filtry do pomp Bestway i Intex w zestawie

Oferując wygodne, praktyczne i stylowe baseny Bestway i Intex, do dyspozycji oddajemy również kompleksowe wyposażenie w niezbędne rozwiązania gwarantujące jakość, komfort i wygodę kąpieli. Wymienne filtry do pomp basenowych o zróżnicowanej specyfikacji technicznej, to tylko jedne z kilku istotnych akcesoriów użytkowanych w czasie sezonu letniego. Są niezbędne, dlatego warto postawić na zestaw 6 lub 12 sztuk, aby móc korzystać z pompy nieprzerwanie. Letnie orzeźwienie w basenie nie współgra z zieloną i mętną wodą, a filtry do pomp basenowych Intex i Bestway z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W każdym z naszych filtrów dostępnych w ofercie udostępniliśmy niezbędną specyfikację, dzięki czemu wybór z konkretnymi modelami pomp basenowych będzie w pełni satysfakcjonujący. Nowy wkład filtrujący z cyklicznie usuwanymi zanieczyszczeniami z pewnością zadowoli użytkowników przez cały okres eksploatacji.