wszystkie kategorie
Strona główna » Blog

Blog

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Jak przygotować baseny ogrodowe do zimy

23-09-2021
Jak przygotować baseny ogrodowe do zimy
Odpowiednio pielęgnowany basen ogrodowy posłuży przez wiele lat. Ważne jest jednak, aby o niego dbać — nie tylko w czasie użytkowania, ale też po sezonie. Podpowiadamy więc, jak prawidłowo przygotować baseny ogrodowe do zimy.

Jaki basen ogrodowy wybrać?

29-01-2020
Jaki basen ogrodowy wybrać?
Basen ogrodowy to najlepszy sposób na żar z nieba, który spływa na nas w letnie miesiące. Sprawia mnóstwo przyjemności, radości, dostarcza wiele zabawy i... szczęścia! Pozwala przyjemnie ochłodzić się podczas wysokich temperatur. Pełni rolę atrakcyjnej strefy komfortu, którą można mieć prywatnie, na co dzień.

Jak dbać od wodę w basenie ogrodowym?

28-01-2020
Jak dbać od wodę w basenie ogrodowym?
Własny basen ogrodowy to marzenie wielu rodzin posiadających duże, przestronne podwórko wokół domu. Jest doskonałą atrakcją, szczególnie podczas sezonu letniego. Basen ogrodowy wiąże się jednak nie tylko z przyjemnością, ale także dodatkowymi obowiązkami.

Nowa seria PRISM FRAME od INTEX!

24-01-2017
Nowa seria PRISM FRAME od INTEX!
Baseny stelażowe, w porównaniu do dmuchanych i rozporowych, cechują się większą wytrzymałością. To z kolei umożliwia osiągnięcie sporych rozmiarów oraz czyni ich eksploatację wyjątkowo wygodną i bezproblemową. Światowym liderem w ich produkcji jest amerykańska firma INTEX.
Przejdź do strony głównej
Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz
do beztroskiej i bezpiecznej zabawy!
Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz!
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu