wszystkie kategorie
Strona główna » Dostawa

DostawaFirmy przewozowe

- GLS
- InPost
- FedEx
- GEISS lub JAS-FBG (palety)

Koszty przesyłki uzależnione są od wagi oraz gabarytu produktu. Na tej podstawie indywidualnie dobieramy odpowiednie opcje dostawy.

W kwestii zamówień hurtowych prosimy wcześniej o kontakt w celu ustalenia dogodnej formy i terminu wysyłki.Czas realizacji

Zamówienie realizujemy w ciągu 24-48 godzin od daty zaksięgowania przelewu bądź wyboru opcji za pobraniem. W sezonie basenowym (czerwiec/lipiec) prosimy o wyrozumiałość, gdyż czas ten może się wydłużyć do 3-4 dni roboczych z powodu dużej ilości zamówień.


Status przesyłki (tracking)

Wszelkie informacje na temat statusu Twojej przesyłki znajdziesz na stronie przewoźnika wpisując w odpowiednie pole numer przewozowy, który wyślemy Ci na e-maila po zrealizowaniu wysyłki.
 
Zwroty

Każdy klient robiący zakupy w naszym sklepie ma prawo do zwrotu towaru w terminie do 14 dni od daty jego odebrania. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Zakupiony towar należy dostarczyć we własnym zakresie wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy na adres:

MAXI Robert Twarowski z dopiskiem ZWROT
ul. Bodycha 37a
05-816 Michałowice

Ściągnij wzór odstąpienia od umowy - WZÓRBiuro obsługi klienta

e-mail: sklep@baseny-warszawa.pl
tel.: 608 212 213, 22 205 08 05

 

Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz
do beztroskiej i bezpiecznej zabawy!
Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz!
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu