Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Artykuły ogrodowe

Filtry

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 
Strona główna » Baseny i akcesoria » Pompy basenowe

Pompy basenowe

Pompy basenowe

Pompy basenowe odpowiadają za filtrowanie wody. Wszyscy posiadacze basenów chcą, aby woda z której korzystają była czysta, zdrowa i zdatna do użycia. Jest to niezwykle ważna czynność, której zaniedbanie może przysporzyć wiele problemów technicznych, jak również zdrowotnych. Pompy do basenu dzielą się na dwa rodzaje - z wkładem syntetycznym, którym jest filtr oraz na pompy działające w oparciu o piasek kwarcowy o właściwościach filtrujących. Dobór idealnej pompy jest bardzo ważny, należy więc dokładnie zastanowić się nad wyborem.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność
Wydajność

Jak skutecznie oczyścić wodę w basenie?

Odpowiednio dobrana pompa, działając poprawnie powinna przefiltrować całą wodę w naszym basenie nie dłużej niż w około 4 godziny. Należy więc zastanowić się, jaka wydajność filtrowania na godzinę będzie przystosowana do pojemności naszego basenu. W naszej ofercie znajdują się pompy, których działanie oparte jest na dwóch różnych funkcjonalnościach. Oba sposoby są skuteczne i spełnią Państwa oczekiwania. To, który ze sposobów będzie dla Państwa lepszy, zależy od preferencji. Pompy filtrujące do basenu funkcjonujące na zasadzie wkładu filtrującego występują w różnych wydajnościach i działają bez zarzutu w celu oczyszczenia i zadbania o jakość wody. Drugim typem są pompy piaskowe - innowacyjne rozwiązanie w trosce o czystość wody basenowej. Piasek, który filtruje wodę w celu jej oczyszczenia i pozbycia się z niej szkodliwych substancji wymaga wymiany zaledwie jeden raz na cały sezon. Jest to więc niezwykła oszczędność Twojego czasu oraz pieniędzy. Oprócz samych pomp w ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo akcesoria, które mogą stanowić wyposażenie, a także części wymienne i zamienne. Do tej kategorii zaliczają się wkłady piasku kwarcowego, uszczelki czy generatory chloru, które w ekologiczny i skuteczny sposób wspomagają kompleksowe oczyszczanie wody w basenie. Zadbaj o zdrowie, komfort użycia i czystość wody. Jest to ważne by bezpiecznie korzystać z basenu przez Ciebie, Twoją rodzinę oraz znajomych i przyjaciół. Zainwestuj w skuteczne oczyszczanie wody z pompami basenowymi.