Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Artykuły ogrodowe

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 
Strona główna » Baseny i akcesoria » Akcesoria » Podgrzewanie wody

Podgrzewanie wody

Podgrzewanie wody

Przedstawiamy Państwu urządzenia, które podgrzeją wodę w basenach ogrodowych. Dzięki nim możesz zażywać kąpieli nawet w chłodniejsze dni! Podgrzewacze mogą korzystać zarówno z zasilania sieciowego jak i energii słonecznej. Już dziś wybierz rozwiązanie odpowiadające twoim potrzebom!
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Dostępność

Przedstawiamy urządzenia, które podgrzewają wodę w basenach ogrodowych. Dzięki nim możesz zażywać kąpieli nawet w chłodniejsze dni. Podgrzewacze mogą korzystać zarówno z zasilania sieciowego, jak i energii słonecznej. Już dziś wybierz rozwiązanie odpowiadające twoim potrzebom. Nie będziesz musiał czekać, aż woda w twoim basenie się podgrzeje. Dzięki naszym produktom w bardzo szybki i łatwy sposób osiągniesz taką temperaturę wody, jaką tylko chcesz. Kąpiele w chłodne dni również mogą być przyjemne, nie muszą gwarantować Ci przeziębienia.

Podgrzewacze wody do basenów znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są to trwałe produkty. Nie musimy więc martwić się o to, że szybko zostaną uszkodzone. Do podgrzewaczy dołączamy niezbędne do podłączenia akcesoria oraz instrukcję, która ułatwi nam cały proces montowania sprzętu. Znajdą się w niej również wszystkie niezbędne informacje, które mogą nam pomóc w użytkowaniu sprzętu. W zestawie znajdziecie również sensor poziomu wody oraz pływający termometr, pozwalający na kontrolowanie temperatury. Podgrzewacze wody w Warszawie cieszą się bardzo dużą popularnością.

W naszej ofercie są również maty solarne do basenu, które podnoszą temperaturę wody w basenie o około 3-5 stopni, w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Dodatkowo maty mają możliwość łączenia szeregowego w przypadku większych basenów bądź kilku basenów. Do nich również dołączamy instrukcję, zawierającą wszystkie ważne informacje. Oferowane przez nas panele posiadają ekologiczną technologię solarną.

Podgrzewanie wody w basenie wcale nie musi polegać na czekaniu, które na dłuższą metę nas po prostu wyczerpuje. Nie musimy marznąć w wodzie, w nadziei że zaraz wyjdzie słońce i choć trochę podniesie temperaturę. Decydując się na któryś z oferowanych przez nas produktów możemy cieszyć się kąpielą niezależnie od pogody.