Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Artykuły ogrodowe

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 

Oświetlenie

Oświetlenie

Lampy led do basenu w Warszawie cieszą się dużą popularnością. W naszej ofercie znajdziecie pływające fontanny, kule, kolorowe kaskady, spryskiwacze, dmuchane lampy oraz magnetyczne lampy LED do basenu. Oferta jest szeroka, zatem każdy bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Na każdą lampę otrzymacie gwarancję trwającą 12 miesięcy bądź 24 miesiące, w zależności od tego, jaki produkt został zakupiony. W razie jakichś usterek czy też nieprawidłowości można się do nas śmiało zgłosić.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Dostępność

Do każdego produktu dodajemy instrukcję obsługi zawierającą wszelkie istotne informacje dotyczące obsługi, użytkowania i ładowania. Dodajemy również łatkę naprawczą, w razie gdyby doszło do uszkodzenia, aby szybko załatwić sprawę. Wszystkie cechy produktów, dane techniczne oraz ważne informacje przydatne podczas użytkowania znajdziecie na naszej stronie internetowej. Każdy produkt został dokładnie opisany, aby nie było żadnych problemów czy wątpliwości.
 

Decydując się na oświetlenie basenowe, powinniśmy znaleźć coś, co wpasuje się w nasz ogród oraz basen i oprócz swojego ciekawego zastosowania będzie prezentować się ładnie i niekonwencjonalnie. Możemy urozmaicić sobie kąpiele, decydując się na produkty świecące w różnych kolorach. Bez wątpienia przyniesie to frajdę zarówno nam, jak i bliskim nam osobom, które będą nas odwiedzać.
 

Praktyczne oświetlenie basenowe, lampy LED, lampy na baterie lub sieciowe

W naszym sklepie internetowym Baseny-Warszawa.pl znaleźć można różnego rodzaju oświetlenie basenowe. Zaopatrzyć można się tutaj między innymi w magnetyczną kolorową lampę LED do basenu. Ze względu na swoje unikalne właściwości jest ona w stanie w pełni bezpiecznie przetransferować napięcie przez ściany basenu do lamp LED znajdujących się w jego wnętrzu. Zastosowane w tym oświetleniu basenowym diody LED świecą na kilka różnych kolorów: zielony, morski, niebieski oraz fioletowy. Do wyboru jest tutaj kilka różnych trybów świecenia, które można dowolnie zmieniać, dopasowując je do indywidualnych preferencji. Równie efektownym oświetleniem LED jest pływająca, kolorowa fontanna LED, która wyrzuca wodę na prawie 1 m w górę. Oferuje ona 2 opcje oprysku oraz 3 tryby oświetlenia.