wszystkie kategorie
Strona główna » Dla dzieci » Namioty, domki
Filtry

Namioty, domki

Namioty i domki do zabawy to uwielbiane przez dzieci zabawki, które sprawdzają się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Dzieci uwielbiają mieć swoją “bazę” czy kryjówkę, w której mogą przebywać same lub z rówieśnikami. Namioty i domki sprawdzają się w tej roli doskonale. Są wygodne, bezpieczne, stabilne i funkcjonalne.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
INTEX
NAMIOT ZAMEK DOMEK DZIECI 95x75x107 cm - INTEX 45642

NAMIOT ZAMEK DOMEK DZIECI 95x75x107 cm - INTEX 45642

45,00 zł
Domek dla dzieci zamek od Intex o wymiarach 107x95x75 cm wykonany z tworzywa PVC, jest przeznaczony do użytku dziecięcego. Zabawka ze stelażem z tworzywa jest bardzo łatwa i szybka w montażu. Warto poświęcić chwilę, by w efekcie uzyskać domek z kolorowymi…

Dlaczego domki to świetny sposób na rozwój kreatywności i wyobraźni

Namioty i domki do zabawy doskonale rozwijają kreatywność. Z pomocą wyobraźni mogą zmienić się w zamek, sklep, teatrzyk, statek kosmiczny, łódź podwodną i dowolny inny pojazd, budynek czy miejsce. Domki i namioty dają więc dziecku możliwość samodzielnego kreowania świata swoich marzeń i zabaw.
 

Dzieci chętnie spędzają czas w swoich namiotach i domkach. Wymyślają m.in. rozmaite zabawy tematyczne (np. w dom czy sklep), które pomagają ćwiczyć codzienne czynności i umiejętności społeczne. W domkach i namiotach oddają się też marzeniom i uruchamiają wyobraźnię, odbywając podróże w czasie i przestrzeni. Namioty i domki do zabawy pozwalają przeżyć kreatywne przygody w świecie dinozaurów, piratów czy Indian. Z łatwością zmieniają się w oczach dziecka w remizy strażackie, komisariaty policji czy bazy na innych planetach.
 

Domki i namioty służą też do zwykłego spędzania czasu. Są miejscem, w którym pociechy chętnie gromadzą zabawki, czytają książki, rysują i malują. Zaletą jest także to, że namioty i domki służą nie tylko do zabaw samodzielnych, ale i wspólnych — z rówieśnikami, rodzeństwem czy rodzicami.
 

Namioty i domki dla dzieci wykorzystać można w domu i w ogrodzie, a także w parku czy na plaży. Przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, nawet najmłodszych. Odpowiednio wyposażone namioty i domki z powodzeniem zastąpią maty edukacyjne dla niemowląt. Z chęcią bawią się w nich również dzieci kilkuletnie, a nawet młodzi nastolatkowie.
 

W naszym sklepie dostępne są liczne namioty i domki dla dzieci. Różnią się wymiarami, kształtem czy nadrukami na poszyciu. Wszystkie są jednak solidne, estetyczne i bezpieczne.
 

Jak prawidłowo przechowywać takie zabawki jak namioty i domki?

Namioty i domki dla dzieci przeważnie mają konstrukcję opartą na stelażu z tworzyw sztucznych, czasem z drewna. Poszycie wykonuje się z tkanin nadających się do prania i czyszczenia na mokro. Namioty i domki do zabawy łatwo więc utrzymać w czystości, a także składać, rozkładać i przechowywać. W formie złożonej zajmują niewiele miejsca i są łatwe w transporcie. Można je więc zabrać do ogrodu lub w teren.
 

Złożone domki i namioty warto przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Najlepiej znaleźć dla nich miejsce oddalone od ostrych przedmiotów i źródeł ciepła mogących uszkodzić poszycie. Nie powinny być też przygniatane ciężkimi przedmiotami, bo może to prowadzić do odkształcenia, a nawet złamania stelaża.
 

Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz
do beztroskiej i bezpiecznej zabawy!
Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz!
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu