Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Artykuły ogrodowe

Filtry

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 
Strona główna » Baseny i akcesoria » Akcesoria » Łatki naprawcze

Łatki naprawcze

Łatki naprawcze

Podczas codziennego użytkowania każdy przydomowy basen może ulec przypadkowemu uszkodzeniu, na przykład przez nasze dziecko czy przez naszego czworonoga. Niekiedy zbiornik tego typu wymagać może również naprawy po zakończonym sezonie jesienno-zimowym. W każdym z tych przypadków warto sięgnąć po niezwykle praktyczne akcesoria, jakimi są łatki do klejenia basenu. Doskonale sprawdzają się one między innymi w przypadku dziur w dmuchanym kołnierzu zrobionych przez ptaki. Jak pozbyć się takiego problemu? Najpierw należy zlokalizować uszkodzenia. Do tego celu najlepiej wykorzystać gąbkę do naczyń oraz wodę z mydłem. Lekko mydlimy pierścień basenu i sprawdzamy, w którym miejscu dochodzi do powstawania baniek mydlanych – to właśnie tam do czynienia mamy z dziurami. Kolejny etap stanowi dokładne oczyszczenie i odtłuszczenie uszkodzonego miejsca czystą wodą i wytarcie go do sucha. Na koniec mocno dociskamy łatkę do basenu, pozbywając się znajdującego się pod nią powietrza. Odczekujemy kilkanaście minut przed ponownym napompowaniem kołnierza. A co w przypadku dziur na ścianach basenu powstałych przez zgięcia i zagniecenia, do jakich doszło w czasie jego przechowywania? W przypadku pustego zbiornika i małego uszkodzenia przyklejamy łatkę do klejenia basenu od jego wewnętrznej strony. Gdy natomiast uszkodzenie jest duże, najlepszym rozwiązaniem będzie naklejenie łatki zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Na koniec powierzchnię dokładnie oczyszczamy wodą i wycieramy do sucha. W sytuacji, w której uszkodzony zostanie basen napełniony wodą, warto sięgnąć po specjalną podwodną łatkę do basenu, która pozwala na zaklejenie dziury bez konieczności uciążliwego opróżniania basenu.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność

Niezawodne łatki do klejenia basenów

W naszym sklepie internetowym Baseny-Warszawa.pl znaleźć można różnego rodzaju łatki do basenów. Zaopatrzyć można się tutaj między innymi w zestaw naprawczy INTEX 59632, w skład którego wchodzą 2 elementy. Są nimi łata o wymiarach 7 x 20 cm do dowolnego docięcia oraz klej o pojemności 5,7 ml do winylu. Kolejna propozycja to łatki do klejenia basenu Bestway 62067. Komplet ten składa się z 10 łatek o wymiarach 6,5 x 6,5 cm. Doskonale sprawdzać będą się one zarówno w przypadku basenów, jak i SPA czy łóżek powietrznych. Łaty są wodoodporne, co sprawia, że umożliwiają naprawianie problemów występujących poniżej linii wodnych. Korzystanie z nich jest niezwykle proste. Wystarczy wyczyścić uszkodzony obszar, odkleić tył plastra, przykleić go i zostawić na 30 minut. Łatki do basenu Bestway są niezwykle wytrzymałe. Naklejając je, można mieć pewność, że nie ulegną uszkodzeniu na skutek działania czynników mechanicznych czy atmosferycznych. Są one przezroczyste, a co za tym idzie – niewidoczne.