Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Filtry

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 

Żarówki LED

Lampy ogrodowe dodają uroku oraz oryginalności naszemu ogrodowi. Aby jednak osiągnąć taki efekt, potrzebujemy żarówek, które są niezbędne do tego, aby nasze lampy świeciły. Czasem warto zakupić kilka na zapas, np. przy zakupie lamp, abyśmy nie musieli zamawiać, czy też specjalnie jechać do sklepu, gdy nadejdzie konieczność wymiany aktualnej żarówki. Nasze żarówki led do ogrodu idealnie nadają się do znajdujących się w naszej ofercie kinkietów oraz lamp ogrodowych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność

Wszystkie oferowane przez nas żarówki led do lamp ogrodowych są energooszczędne, zatem pozwolą nam zaoszczędzić troszkę pieniędzy, które wydajemy na energię elektryczną. Po dłuższym czasie użytkowania, koszty bez wątpienia się zwrócą, gdyż działają one znacznie dłużej niż zwykłe, tradycyjne żarówki. W dodatku nie nagrzewają się w tak szybkim tempie jak inne żarówki, a częste ich włączanie i wyłączanie nie zmniejsza ich żywotności!
 

Posiadamy żarówki do lamp ogrodowych świecące barwą ciepłą, oraz zimną. Nasza oferta jest szeroka, zatem bez problemu możecie sami zdecydować się na żarówki z wybraną barwą oraz mocą, w zależności od własnych upodobań oraz oczekiwań. Producentem naszych energooszczędnych żarówek do ogrodu jest firma Algostar posiadająca duże doświadczenie w tej branży. Zajmuje się produkcją nie tylko żarówek led, ale również świetlówek, baterii, czajników, suszarek do włosów i innych produktów AGD oraz niezbędnego sprzętu elektronicznego.
 

Na każdą, znajdującą się w naszej ofercie żarówkę jest gwarancja na 12 bądź 24 miesiące, w zależności od tego, jaka konkretnie żarówka zostanie przez Was zakupiona. Jeśli będzie coś nie tak z produktami, śmiało można się do nas z tym zwrócić. Z chęcią pomożemy. Wszystkie istotne informacje na temat oferowanych przez nas żarówek, takie jak napięcie, moc, ilość cykli, czas pracy, ilość lumenów, model czy temperatura - znajdziecie szczegółowo wypisane przy każdym produkcie.