Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Artykuły ogrodowe

Filtry

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 
Strona główna » Baseny i akcesoria » Odkurzacze basenowe

Odkurzacze basenowe

Odkurzacze basenowe

Jeśli chcemy, aby basen ogrodowy przez długi czas cieszył nas czystą wodą bez żadnych zanieczyszczeń i zabrudzeń, powinniśmy zainwestować w odkurzacze basenowe. Zapewnią nam one nie tylko estetyczny wygląd wody basenowej, ale przede wszystkim jej czystość. Na jakie elementy więc należy zwrócić uwagę decydując się na praktyczny odkurzacz do naszego basenu?


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność

Odkurzacz do basenu - czy warto go zakupić?

Jak sama nazwa wskazuje, odkurzacz do basenu to urządzenie, które idealnie sprawdza się do oczyszczania powierzchni basenowej z wszelkich możliwych zanieczyszczeń. Z jego pomocą usuniemy możliwe zabrudzenia, takie jak osad, jak również i piasek, a także wszystkie inne, które zalegają na dnie basenu. Dzięki niemu nie tylko zadbamy o aspekt higieniczny czy też estetyczny, ale również zahamujemy namnażanie się glonów. Bez odkurzacza nie tylko sama praca polegająca na oczyszczaniu jest trudniejsza i bardziej uciążliwa, ale również i sama wymiana wody zdecydowanie częstsza.

Automatyczny odkurzacz basenowy - komfortowe rozwiązanie

Na rynku dostępne są dwa rodzaje tego typu urządzeń - odkurzacz ręczny, jak również i odkurzacz automatyczny. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu sami nie musimy robić absolutnie nic. Model automatyczny jest bardzo dokładny, komfortowy w użytkowaniu. Wystarczy go podłączyć, zaprogramować na stosowny program, a następnie włożyć do basenu i to wszystko. W odpowiednim czasie wykona on swoją pracę ciesząc oczy efektem swojej pracy. Należy jednak wziąć pod uwagę, że taki automatyczny model będzie kosztować nieco więcej, jednak jeśli mamy duży basen, to na pewno warto w taki sprzęt zainwestować. Ponadto jest inwestycją na wiele lat, a nie sezonową. Co więcej, osobom lubiącym nowości z pewnością spodoba się fakt, że takie urządzenie może być sterowane przez Bluetooth lub smartfon.

Odkurzacze basenowe ręczne - tani sposób na czyszczenie basenu

Jeśli jednak szukamy tańszej alternatywy, również i ręczne odkurzacze basenowe stanowią bardzo dobry wybór. Oczyszczanie z pomocą tego rodzaju urządzenia zajmie nam jednak nieco więcej czasu. To więc, na jaki typ odkurzacza się zdecydujemy, zależy m.in. od naszych możliwości finansowych, ale i wielkości basenu ogrodowego. W naszym sklepie uwzględniliśmy bardzo szeroką ofertę z kategorii odkurzaczy basenowych. Jesteśmy przekonani, iż każdy, kto pragnie zadbać o piękny basen przez cały sezon, z całą pewnością zdecyduje się na jeden z prezentowanych modeli. Oferujemy m.in. odkurzacze firm Intex oraz Bestway, akumulatorowe, z pompą, jak i bezprzewodowe.