Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Filtry

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 

Lampy okrągłe

Nowoczesne, okrągłe lampy bez wątpienia będą się prezentować bardzo oryginalnie w Twoim ogrodzie. Są to wysokiej jakości produkty, które nie tylko ozdobią podwórko, ale również odpowiednio je oświetlą podczas spotkań ze znajomymi lub romantycznego wieczoru z ukochanym przy lampce wina. Dzięki materiałom wykorzystanym podczas produkcji, sprzedawane w naszym sklepie lampy są trwałe, solidne i nie ulegają żadnym usterkom.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność

Montaż lampy ogrodowej okrągłej jest bardzo prostym, szybkim i intuicyjnym procesem. Aby przymocować podstawę do podłoża, wystarczy, że użyjesz dwóch śrub dołączonych do zestawu. Najpierw należy jednak zabezpieczyć przewód zasilający przed pojawieniem się na nim napięcia zasilającego, a podłączenie wykonać jako ostatnie. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia z instalacjami elektrycznymi, nie powinieneś robić tego samodzielnie. Zlecenie usługi montażu specjaliście pracującemu w tej branży nie będzie dużo kosztowało, a da gwarancję profesjonalnego wykonania. Dzięki temu będziesz mógł bez obaw korzystać z oświetlenia przez wiele lat.
 

Znajdujące się w naszej ofercie lampy wyróżniają się bardzo wysokimi parametrami optycznymi. Co jest również ważne, są odporne na warunki atmosferyczne. Nie musisz się zatem martwić o stan lamp podczas deszczu, wilgoci lub zbyt mocnego słońca. Ponadto, ogrodowe lampy nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych. Jeśli tylko byłaby taka potrzeba, mogą Państwo skorzystać również z gwarancji, którą udzielamy na lampy ogrodowe okrągłe inox.
 

Przy każdym konkretnym produkcie znajdują się wypisane wszystkie istotne dane techniczne oraz parametry, takie jak średnica, wysokość, moc, napięcie, gwint, szczelność i inne. Nasze ogrodowe lampy, dzięki okrągłej formie oprawy, prezentują się nowocześnie i oryginalnie. Nie bez powodu lampy ogrodowe okrągłe w Warszawie znacznie zyskały na popularności! Są to produkty bardzo praktyczne, stanowiące ciekawą ozdobę, a do tego w naszym sklepie można je zamówić w atrakcyjnej cenie.