Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Filtry

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 

Lampy kwadratowe

Lampy ogrodowe kwadratowe stanowią oryginalne urozmaicenie ogrodu, a wykonane z wysokiej jakości materiałów produkty będą mogły służyć przez wiele lat! Będą oświetlać ogród podczas spotkań z przyjaciółmi w letnie wieczory, a także dodadzą przydomowej przestrzeni nowoczesnego, atrakcyjnego wyglądu. Dodatkowo, dzięki temu, że są one odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie trzeba się obawiać deszczu, wilgoci, czy zbyt wysokiej temperatury.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność

Montaż lamp ogranicza się jedynie do przymocowania podstawy do podłoża za pomocą 4 śrub znajdujących się w zestawie. Mimo że jest to prosty proces, jeśli nie masz doświadczenia w tego typu czynnościach, nie powinieneś robić tego samodzielnie. Warto zlecić zamontowanie lamp specjaliście, który zrobi to profesjonalnie i tym samym da gwarancję wieloletniego użytkowania. Jeśli jednak zdecydujesz się na przeprowadzenie tego procesu własnoręcznie, musisz pamiętać o bezwzględnym zabezpieczeniu przewodu zasilającego przed pojawieniem się na nim napięcia zasilającego. Podłączenie do sieci należy wykonać jako ostatnie. Pamiętaj o bezpieczeństwie i ostrożności.
 

Na wszystkie znajdujące się w naszej ofercie lampy ogrodowe inox udzielamy gwarancji na okres od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy, w zależności od produktu, jaki zostanie wybrany. Informacja na ten temat wraz ze wszystkimi danymi technicznymi oraz parametrami, takimi jak moc, napięcie, gwin, szczelność, średnica, wysokość i wiele innych znajduje się szczegółowo opisana przy każdym, konkretnym produkcie.
 

Lampy ogrodowe kwadratowe w Warszawie cieszą się dużą popularnością ze względu na niskie ceny oraz wysoką jakość wykonania. Warto zastanowić się nad tymi produktami, jeśli chcesz zapewnić sobie odpowiednie oświetlenie ogrodu, które jednocześnie będzie się elegancko i ciekawie prezentowało. Nasza oferta jest bardzo szeroka - posiadamy lampy w różnych kolorach i kształtach - oprócz kwadratowych, oferujemy także okrągłe. Dzięki temu każdy powinien bez problemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.