Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Filtry

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 

Klosze

Klosze do lamp ogrodowych stają się bardzo popularne nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Lampy ogrodowe ozdobione efektownymi kloszami dodadzą uroku i pozwolą stworzyć ciekawą aranżację przydomowej przestrzeni. W zależności od wybranego modelu można uzyskać całkiem odmienny efekt wizualny.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność

Widoczne w naszej ofercie klosze do lamp inox wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości, w tym ze stali kwasoodpornej i poliwęglanu, dzięki czemu są one niesamowicie wytrzymałe, co daje gwarancję długiego użytkowania nawet w trudnych warunkach. Warto zwrócić również uwagę na to, że otrzymały one certyfikat szczelności, a konkretnie IP44. Dzięki temu nawet obfite deszcze nie są w stanie ich uszkodzić, podobnie jak wilgotne powietrze, czy śnieg.
 

Wszystkie klosze, które posiadają certyfikat IP44 są dodatkowo świetnym zabezpieczeniem lamp ogrodowych przed dostaniem się kurzu i innych zanieczyszczeń. Dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelek skutecznie chronią żarówki zamontowane wewnątrz przed obiektami większymi niż 1 mm, co również wynika z certyfikatu IP44. Warto zamówić klosze do lamp ogrodowych, gdyż znacznie przedłużą one ich żywotność.
 

Zakupione w naszym sklepie lampy oraz odpowiednio dopasowane do nich klosze zapewnią doskonałe oświetlenie podwórka równomiernym, rozproszonym światłem, dzięki czemu nie będzie ono razić. Będą także stanowić pomoc przy parkowaniu samochodu w godzinach wieczornych. Jednak klosze do lamp warto kupić nie tylko ze względów funkcjonalnych, ale przede wszystkim estetycznych. Odpowiednio rozmieszczone lampy potrafią bowiem w ciekawy sposób ozdobić ogród i stworzyć niesamowity widok, szczególnie w nocy, gdy zostaną ustawione w pobliżu roślin, czy źródeł wodnych. Dzięki kloszom do lamp można uzyskać miłą atmosferę podczas letnich spotkań z przyjaciółmi lub romantycznego wieczoru z ukochaną osobą.