Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Artykuły ogrodowe

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 
Strona główna » Baseny i akcesoria » Chemia basenowa

Chemia basenowa

Chemia basenowa
Zadbaj o wodę w basenie kupując najlepszą, atestowaną chemię. Pompa filtracyjna wyłapie większe nieczystości jednak nie da rady zatrzymać rozwoju glonów, grzybów i bakterii. Zadbaliśmy o higienę twojego basenu i zaopatrzyliśmy się w najlepsze rozwiązania. Od bardzo wygodnych w stosowaniu multifunkcyjnych tabletek, przez środki przeciwko glonom na aktywnym tlenie kończąc - mamy wszystko co jest ci niezbędne żeby utrzymać nienaganną czystość!
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Dostępność

Wśród naszych produktów można znaleźć bardzo dużo różnych akcesoriów służących do dbania i pielęgnowania różnego rodzaju basenów. Chemia do basenu jest zdecydowanie ważnym dodatkiem, bez którego trudno będzie utrzymać basen w czystości i bez niechcianych bakterii, które mogą być źródłem rozmaitych chorób. Mamy również dozowniki do chemii basenowej, dzięki czemu możemy mieć pewność, że pływak znajdujący się w wodzie będzie ją oczyszczał, bez konieczności naszej stałej ingerencji - jedynie podczas wymiany tabletek, które w niektórych przypadkach można wymieniać nawet co dwa tygodnie.
 

Do pomp basenowych sprzedajemy specjalne piaski kwarcowe w różnych wariantach, od 1kg do 25kg. Poza tym aktywne tleny służące do dezynfekcji wody z pewnością doskonale poradzą sobie z glonami oraz bakteriami, a dodatkowo wpłyną korzystnie na naszą skórę i podlegają biodegradacji w oczyszczalniach ścieków. Chlor skutecznie zapobiegnie rozwojowi jakiejkolwiek pleśni w naszym basenie, a poza tym ochroni również samą konstrukcję, która bez niego może szybciej ulec różnym zniszczeniom.
 

W naszym asortymencie nie zabrakło również tabletek multifunkcyjnych, służących również do dezynfekcji wody oraz zapobiegania glonom, są silnie bakteriobójcze. Warto mieć zapas preparatu Ph +, który służy do regulacji współczynnika pH w wodzie, zatem mamy tabletki zarówno do jego obniżania, jak i podwyższania. Dla najbardziej wymagających użytkowników mamy również generator chloru, który zamienia najzwyklejszą sól w chlor, który jest zdecydowanie zdrowszy od typowej chemii zarówno dla basenu, jak i naszej skóry, oczu oraz włosów. Jest to sprzęt bardzo przyjazny dla środowiska, który powinien się znaleźć u każdej osoby dbającej o naszą planetę.