Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

Artykuły ogrodowe

Filtry

  • kontakt1
  • 1-platnosci
  • ssl-1

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych

 
Strona główna » Baseny i akcesoria » Chemia basenowa

Chemia basenowa

Chemia basenowa

Wśród naszych produktów można znaleźć bardzo dużo różnych akcesoriów służących do dbania i pielęgnowania różnego rodzaju basenów. Chemia do basenu jest zdecydowanie ważnym dodatkiem, bez którego trudno będzie utrzymać basen w czystości i bez niechcianych bakterii, które mogą być źródłem rozmaitych chorób. Mamy również dozowniki do chemii basenowej, dzięki czemu możemy mieć pewność, że pływak znajdujący się w wodzie będzie ją oczyszczał, bez konieczności naszej stałej ingerencji - jedynie podczas wymiany tabletek, które w niektórych przypadkach można wymieniać nawet co dwa tygodnie.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dostępność

Chemia do pomp basenowych

Do pomp basenowych sprzedajemy specjalne piaski kwarcowe w różnych wariantach, od 1 kg do 25 kg. Poza tym aktywne tleny służące do dezynfekcji wody z pewnością doskonale poradzą sobie z glonami oraz bakteriami, a dodatkowo wpłyną korzystnie na naszą skórę i podlegają biodegradacji w oczyszczalniach ścieków. Chlor skutecznie zapobiegnie rozwojowi jakiejkolwiek pleśni w naszym basenie, a poza tym ochroni również samą konstrukcję, która bez niego może szybciej ulec różnym zniszczeniom.
 

Multifunkcyjna chemia do basenu

W naszym asortymencie nie zabrakło również tabletek multifunkcyjnych, służących również do dezynfekcji wody oraz zapobiegania glonom, są silnie bakteriobójcze. Warto mieć zapas preparatu pH +, który służy do regulacji współczynnika pH w wodzie, zatem mamy tabletki zarówno do jego obniżania, jak i podwyższania. Dla najbardziej wymagających użytkowników mamy również generator chloru, który zamienia najzwyklejszą sól w chlor, który jest zdecydowanie zdrowszy od typowej chemii zarówno dla basenu, jak i naszej skóry, oczu oraz włosów. Jest to sprzęt bardzo przyjazny dla środowiska, który powinien się znaleźć u każdej osoby dbającej o naszą planetę.
 

Najwyższa jakość chemii do basenu

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że aby prawidłowo zadbać o wodę w basenie, należy korzystać z najlepszych środków konserwacyjnych. Właśnie dlatego w tym dziale znajdą Państwo chemię do basenu przygotowaną wyłącznie przez topowych producentów cieszących się sporą popularnością i renomą na rynku produktów tego typu. Oferujemy między innymi chemię do basenu ogrodowego firmy Chemoform czy NTCE. Obydwie działają na terenie naszego kraju i od lat dostarczają na rynek najskuteczniejsze środki pozwalające zachować wodę w basenie w pożądanym stanie. Inwestując w produkty dostępne w tym dziale, zyskują Państwo pewność, że ryzyko pojawienia się zarazków w basenie jest zminimalizowane, a woda będzie czysta przez dłuższy czas. Jej zmiany nie trzeba będzie dokonywać zbyt często.