Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

BESTWAY RATAN POWER STEEL

Zakup jednego ze znajdujących się w naszej ofercie basenów ogrodowych rattan firmy Bestway, to idealny pomysł, jeśli chcemy urozmaicić sobie ciepłe dni oraz zapewnić sobie świetną zabawę przez kilka kolejnych sezonów letnich. Baseny można zmontować w bardzo prosty i szybki sposób, a gdy już tego dokonamy, będziemy mogli cieszyć się przyjemnymi kąpielami w piękną pogodę przez długi czas. Każdy przecież lubi pluskać się w wodzie na świeżym powietrzu, gdy tylko pogoda na to pozwala. Nie musisz wydawać pieniędzy za każdym razem, gdy będziesz chciał popływać w basenie. Zrób to jednorazowo!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Dostępność

Do naszych basenów Bestway rattan dołączamy pompę filtrującą, filtr do pompy, drabinkę, pokrywę na basen, matę pod basen, dozownik chemii, chemię basenową oraz przede wszystkim niezbędne do podłączenia akcesoria. Montaż basenu zajmie Ci około 30 minut. W zestawie znajdziesz również instrukcję obsługi, która zawiera wszelkie istotne informacje dotyczące tego procesu oraz inne aspekty dotyczące użytkowania produktu, danych technicznych i tak dalej. W zawartości zestawu znajdziecie również łatkę naprawczą, która bez wątpienia może się przydać, gdy tylko dojdzie do przedziurawienia naszego basenu w niefortunny sposób.
 

Dla wielu osób istotną rolę gra również gwarancja, której oczywiście udzielamy na każdy zakupiony basen. W większości przypadków trwa ona 24 miesiące, więc jest to długo. Pomijając świetną zabawę w wodzie, powinniśmy jednak zwrócić również uwagę na pielęgnację naszego basenu. W zestawach zamieszczamy wszystkie niezbędne, profesjonalne akcesoria, ułatwiające cały proces użytkowania oraz dbania o basen. Jeśli będziemy z nich korzystać, nasz basen zawsze będzie czysty, a woda przyjemna. Baseny rattan w Warszawie są coraz popularniejsze. Ilość osób nimi zainteresowanych wciąż wzrasta. Nie bez powodu! Są to produkty zapewniające frajdę oraz przyjemny odpoczynek podczas ciepłych dni, często męczących. Taki basen stanowi również świetny prezent, który bez wątpienia zostanie doceniony. Osoba obdarowana będzie uradowana!