Baseny warszawa - baseny-warszawa.pl

BESTWAY RATAN POWER STEEL

Do naszych basenów Bestway Rattan dołączamy pompę filtrującą, filtr do pompy, drabinkę, pokrywę na basen, matę pod basen, dozownik chemii, chemię basenową oraz przede wszystkim niezbędne do podłączenia akcesoria. Montaż basenu zajmie Ci około 30 minut. W zestawie znajdziesz również instrukcję obsługi, która zawiera wszelkie istotne informacje dotyczące tego procesu oraz inne aspekty dotyczące użytkowania produktu, danych technicznych i tak dalej. W zawartości zestawu znajdziecie również łatkę naprawczą, która bez wątpienia może się przydać, gdy tylko dojdzie do przedziurawienia basenu w niefortunny sposób.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Dostępność

Wysokiej jakości baseny ogrodowe z gwarancją

Dla wielu osób istotną rolę gra również gwarancja, której oczywiście udzielamy na każdy zakupiony basen. W większości przypadków trwa ona 24 miesiące, więc jest to długi czas. Pomijając świetną zabawę w wodzie, powinniśmy jednak zwrócić również uwagę na pielęgnację naszego basenu. W zestawach zamieszczamy wszystkie niezbędne, profesjonalne akcesoria ułatwiające cały proces użytkowania oraz dbania o basen. Jeśli będziemy z nich korzystać, nasz basen zawsze będzie czysty, a woda przyjemna. Baseny Rattan w Warszawie są coraz popularniejsze. Liczba osób nimi zainteresowanych wciąż wzrasta. Nie bez powodu! Są to produkty zapewniające frajdę oraz przyjemny odpoczynek podczas ciepłych dni, często męczących. Taki basen stanowi również świetny prezent, który bez wątpienia zostanie doceniony. Osoba obdarowana będzie uradowana!
 

Bestway Ratan Power Steel – baseny-warszawa.pl

W naszym sklepie internetowym Baseny-Warszawa.pl znaleźć można rozmaite modele basenów ogrodowych Bestway Ratan Power Steel! Poszczególne modele różnić mogą się od siebie między innymi wymiarami czy dostępnymi funkcjami oraz elementami dodatkowymi. Cena takich basenów waha się od około 2000 do około 4500 zł. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi. Szukając dużego, pojemnego basenu Bestway Ratan Power Steel, warto zainteresować się modelem o wymiarach 549 x 274 x 122 cm. Ma on owalny, metalowy stelaż i obudowę z trwałego, trójwarstwowego PCV, która do złudzenia przypomina prawdziwy rattan. Basen ten sprzedawany jest w zestawie z pompą umożliwiającą filtrację wody. Znaleźć można tutaj także praktyczną powłokę oraz plandekę pod spód.